טרייד אין +Car
מוסך מרכזי של אוטומקס מוסך הסדר למבוטחי AIG מוסך מרכזי של איילון מוטורס מוסכי חיים לוי פתוחים לכולם טרייד-אין עם כל היתרונות חדש - כרטיס הפלוס הבטוח מעניק לכם הטבות שירות ייחודיות
Car plus -קאר פלוס

טרייד אין לרכב חדש ומשומש בשיטת מפתח תמורת מפתח, בטחון כי רכבי הטרייד אין נבדקו וטופלו באופן מקצועי לפני שהוצעו למכירה וכמובן הגב החזק והאמין של חיים לוי אשר תמיד לרשותכם.

לרשימת הרכבים המלאה

פורד פוקוס | 2012
1600 סמ"ק | ידנית
74,900
מידע נוסף על רכב זה
מזדה 3 sprit sport | 2008
2000 סמ"ק | אוטומטית
49,900
מידע נוסף על רכב זה
מזדה 2 | 2008
1500 סמ"ק | אוטומטית
43,900
מידע נוסף על רכב זה
מוסך שירות מקצועי לכל סוגי הרכב

חיים לוי בע"מ מעניקה מכלול שירותים מקצועיים למכוניות רנו וניסן ומחלקות נוספות המתמחות בכלל סוגי הרכב ולכלל תחומי מקצועות התיקון והאחזקה לרכב. השירות, האמינות והמקצועיות שלנו - מהווים את כרטיס הביקור הטוב ביותר לאלפי לקוחותינו.

מידע נוסף על מוסך השירות

תאום תור למוסך השירות

מוסך מרכזי של יבואנים מקבילים

חיים לוי משמשת כמוסך מרכזי של מגוון יבואני רכב מקביל ומעניקה ללקוחותיהם שירותי מוסך מקצועיים מאנשי מקצועי שהוכשרו לסוגי הרכב המיובאים במסגרת אחריות היבואן.

מידע נוסף על המוסך המרכזי ליבואן מקביל

צמיגים וכיוון פרונט

צמיג איכותי ותקין, הרכבה בטיחותית, ונסיעה בלחץ אוויר תקין שומרים על בטיחות נוסעי הרכב והסביבה. אנו משווקים בעיקר צמיגים מקוריים לרכב, המתאימים לרכב שלך ומספקים לך שקט נפשי

מידע נוסף על צמיגים וכיוון פרונט

תאום תור לבדיקת צמיגים

מקצועני פחחות וצבע

למרכז הפחחות יש ידע מקיף בתחומי התיקונים הקוסמטיים וכן להשבה לקדמות של אביזרי הבטיחות השומרים על משפחתך – כריות אוויר, שלדות כסא, חגורות בטיחות ועוד.

מידע נוסף על מקצועני פחחות וצבע

כרטיס הפלוס הבטוח - מעניק לכם הטבות שירות ייחודיות
מוסך שירות מקצועי
צמיגים וכיוון פרונט
מקצועני פחחות וצבע
קאר פלוס - טרייד אין